Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen 40, 2219 Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bruvegen 40, 2219 Brandval
  • Beskrivelse: Gatelys svart i Bruvegen 40, 2219 Brandval. Stolpe nr 10246. Har vært uten lys lenge...
    Bruvegen 40, 2219 Brandval
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 48/49. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle