Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Badstuvegen 18-20

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nedre Badstuvegen 18-20
  • Beskrivelse: I tomtegrensen mellom Nedre Badstuvegen 18 og 20 er gatelysstolpen nå varig mørk, dvs. den lyser heller ikke enkelte dager slik den har utført før. Saker er tidligere meldt inn og satt til utbedring. Håper nå dette kan bli rette på hurtig siden vegen er spesielt smal her mot bolighus og teleskap slik at vi ikke får noen skader når en starter rydding av snø i vegen med traktor.
    Nedre Badstuvegen 18-20
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 48/49. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle