Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen.Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.11.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bruvegen.Brandval
  • Beskrivelse: Brandval brua trenger ny asfalt og vedlike hold. Det er store hull, og dere har ikke klart og reparere de hullene riktig. det smeller og slår ille da man kjører over brua uansett om man har 40 km/h. Så er det mutter og bolter som har kommet opp i bruskjøten på bruens østside, de stikker ca 3-5 cm opp av brua.
    Bruvegen.Brandval
  • Svar: Hei! Dette er ikke kommunal veg du må derfor rette din henvendelse til statens vegvesen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle