Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen.Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bruvegen.Brandval
  • Beskrivelse: Når skal dere fikse de gatelysa på Brandval brua? Som kun fungerer 1 uke omgangen. Det er deksel på gatelyktene som ikke sitter der, å ledninger som henger å slenger samt 5 lysepunkt som ikke fungerer.
    Bruvegen.Brandval
  • Svar: Hei Armaturer på Brandvalbrua, åtte i tallet, med tilhørende kabler og stolper er gammelt og dårlig og for lengst modent for utskifting. Ved utskifting av pærer, kan de lyse og de kan lyse kort tid, veldig ustabilt. Lyset kan være borte neste dag. Dette er beklagelig. Kommunen forsøker i samtaler med Statens Vegvesen å komme i dialog om hvem som bør stå for utskifting av veglyset på Brandvalbrua. Mvh Teknisk forvaltning.
Se 20 siste saker eller alle