Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene Bruses veg/Trollvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bukkene Bruses veg/Trollvegen
  • Beskrivelse: Ett gatelys er mørkt i Bukkene Brusesveg, ved innkjøringen til Trollvegen.
    Bukkene Bruses veg/Trollvegen
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 48/49. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle