Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene Bruses veg/Langvænna

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bukkene Bruses veg/Langvænna
  • Beskrivelse: Vann renner over Bukkene Bruses veg. Virker som en stikkrenne er tett eller ødelagt. Om vinteren fryser dette til is og det blir veldig glatt i denne svingen.
    Bukkene Bruses veg/Langvænna
  • Svar: Hei! Vi har sett på saken, og små utbedringer er utført,håper det er nok foreløpig. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle