Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

konduktørvegen 1

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.11.2014
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: konduktørvegen 1
  • Beskrivelse: Forsekning midt i vegen ca. 2m x 4m 15 cm dyp. Kan det ha noe med vann og avløp og gjøre?
    konduktørvegen 1
  • Svar: Takk for at du sier i fra! Vi la et nytt anlegg der og er klar over situasjonen. Vi har kjørt en TV inspeksjon og det er en lokal masseforskyving i grunnen. Det er under vurdering hva vi skal gjøre med dette. Mvh Jonas Dahl GIVAS
Se 20 siste saker eller alle