Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbanegata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Jernbanegata
  • Beskrivelse: Svært mange gatelys er mørke i hele Jernbanegata. Ved gangfeltet i Glommengata ved "Mega" mot gamle Esso stasjonen er det også et gatelys mørkt på siden mot "Mega". På langsiden av "Mega-bygget" mot gamle Esso stasjonen står et P-skilt på halv "åtte". Så til slutt på dere i krysset i Jernbanegata ved "Mega"/Tinghuset/Møbelringen få asfalt i stort gravehull i veien før vinteren kommer. Med inntil 15 cm dypt hull med vann inntil kantstein synes jeg dette er helt uhørt står slik i uke etter uke.
    Jernbanegata
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi når det gjelder gatelys. Levringstid på pærene. Hull etter oppgraving nær krysset Holtvegen-Jernbanegata er etterfylt og ble asfaltert 04.11.14. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle