Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Waldemar Carlsensveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Waldemar Carlsensveg
  • Beskrivelse: Gatelyset i Waldemar Carlsensveg ute av drift igjen. Eidsiva må vel finne feilen her. Det er kansje for mange uisolerte tråder i luftspennene? Kansje det må luftkabel til? Vi bor tross alt i en by og trenger gatelyset i mørketiden nå.
    Waldemar Carlsensveg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS og feil skal være utbedret nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle