Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eidemsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Eidemsgate
  • Beskrivelse: Det er så dype hull i gata nå, at akslingen på bilene treffer veien. Det hadde vært fint om hullene kunne tettes igjen like før det kommer frost - da vil veien være farbar gjennom vinteren. På forhånd takk for hjelpen
    Eidemsgate
  • Svar: Hei! Vi har lappet hullene! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle