Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nygata/ Stullslivegen/O.A. Hexumsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nygata/ Stullslivegen/O.A. Hexumsveg
  • Beskrivelse: Nå har gatelysene på Hexumløkka slukt igjen. Håper lyset kommer tilbake snart. Det er veldig mørkt i høstmørket.
    Nygata/ Stullslivegen/O.A. Hexumsveg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS og feil skal være utbedret nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle