Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kristinesgate 3 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kristinesgate 3 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Veien i Kristinesgate er HELT forferdelig! Den har STORE huller og MANGE huller HELE veien fra start til slutt. Nå når det regner fyller alle disse hullene seg med vann. Hvorfor er det så vanskelig å få grus på veien? Vi betaler da skatt både til fylket og kommunen så det er vel ikke det det står på? Når kommer dere og utfører dette arbeidet?
    Kristinesgate 3 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Vegen er nå høvlet, skiftet et sandfang, samt grøftet midtre parti. Mulig det blir gjort ytterligere utbedringer til neste år. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle