Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gamle Bæreiaveien 17a

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gamle Bæreiaveien 17a
  • Beskrivelse: Halloisen. Det mangler lys i en lyktestolpe i Gamle Bæreiaveien. Det er den stolpen som er rett over veien for Trafobygget, og rett nedenfor Gml Bæreiaveien 17a. Supert hvis det blir ordnet i disse mørke morgen og kvelds timer. Takk på forhånd :-)
    Gamle Bæreiaveien 17a
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 48/49. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle