Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

nuggersveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: nuggersveien
  • Beskrivelse: hvilken kron idiot er det som har bygd denna veien,er jo like ræva igjen etter 2år med nyere dekke
    nuggersveien
  • Svar: Hei! William Henry McCarty, Jr. Du må nok rette din henvendelse til Statens vegvesen, det er de som har ansvaret for Fylkesveger. Med vennlig hilsen Kongsvinger kommune Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle