Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Seljevegen 1 - 10

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.10.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Seljevegen 1 - 10
  • Beskrivelse: Saken gjelder nok en gang gatebelysningen i Glåmlia. Kun etter 3 dager hvor kommunen hadde reparert gatebelysningen så var gatelysene borte igjen. Dette har skjedd så mange ganger de siste 2 årene at beboerene i denne bydelen har begynt å bli mektig irritert på den mangelfulle oppfølgingen fra kommunens side. Kommunen må nå finne en mer permanent løsning. Slike småreparasjoner som er foretatt i de siste 2 årene på dette anlegget er tydeligvis ikke godt nok når lysene faller ut igjen etter noen dager. Hva har kommunen tenkt å gjøre med den ustabile gatebelysningen i bydel Glåmlia?
    Seljevegen 1 - 10
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. Vi håper de har mulighet til å få sett på dette så snart som mulig. Sannsynlig kan det være tordenværet i går kveld som har slått ut veglyset denne gangen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle