Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

furuveien-granveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.10.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: furuveien-granveien
  • Beskrivelse: gatelys i hele glåmlia er borte håper de sjekker opp dette da det er mørkt på kveldene nå.
    furuveien-granveien
  • Svar: Hei Melding ble videreformidlet til Eidsiva Energi AS i går. Feil med veglyset er utbedret i dag, 09.10.14 og skal nå være i orden. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle