Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Badstuvegen 18-20

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nedre Badstuvegen 18-20
  • Beskrivelse: Gatelyset som står på tomten til Nedre Badstuvegen 18 mot 20 er mørkt.
    Nedre Badstuvegen 18-20
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vedlikeholdsrunde skal tas i løpet av uke 43. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle