Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bæreiavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bæreiavegen
  • Beskrivelse: Mørklagt strekning
    Bæreiavegen
  • Svar: Hei Det er mørkt i veglysene langs Bæreiavegen mellom Øvre Badstuvegen og Blomstervegen. Dette er pga. en kabelfeil mellom nettstasjon ved Vinterstubben og strømskap i krysset Øvre Badstuvegen-Bæreiavegen. Feilen må lokaliseres og oppgraving må foretas. Utbedring er bestilt hos Eidsiva energi AS for utførelse så snart som mulig, men kan ikke si akkurat når de har kapasitet til å utføre dette. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle