Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

gjemelund mot Coop Extra

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: gjemelund mot Coop Extra
  • Beskrivelse: Langs strandpromenaden fra Gjemselund mot Coop Extra mangler det belysning. Det føles uttrygt å gå der alene, når det er mørkt. Mot Tråstad er det derimot belysning...så da håper vi som bruker hele promenaden at det kan komme belysning hele veien, også. Kvinner føler seg generellt tryggere da..
    gjemelund mot Coop Extra
  • Svar: Hei Vi ser behovet for gatelys langs Strandpromenaden på denne strekningen. Etablering av belysning tilsier en investering på ca. en million kroner. Vi har dessverre ikke prioriterte midler til dette pr. i dag. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle