Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Guldbækåsen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Guldbækåsen
  • Beskrivelse: To gatelys har gått i Guldbækåsen. Ved nr 12/13 og 15/16.
    Guldbækåsen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vedlikeholdsrunde skal tas i løpet av uke 43. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle