Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snøhvitvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Snøhvitvegen
  • Beskrivelse: Eidsiva var i Vangen 1 Borettslag sist mandag og skiftet en del pærer. Problemet er at de "hoppet over" en del av borettslaget og vi sliter derfor fortsatt med flere mørke stolper.
    Snøhvitvegen
  • Svar: Hei Eidsiva energi har vært i Snøhvitvegen ifbm. vedlikeholdsrunden i uke 38 og skiftet flere enkeltpærer. Det er fortsatt flere mørke pærer. Det er ingen del som er "hoppet over", men det er konstatert jordfeil-kabelfeil et sted mellom nr. 1 og nr. 9. Her må det foretas feilsøking for lokalisering av feilen og det må sannsynligvis foretas oppgraving. Arbeidet er bestilt hos Eidsiva, men vi kan ikke si akkurat når de har kapasitet til å utføre dette. Vi håper at de kan få gjort det så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle