Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gjermshusvn 39

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gjermshusvn 39
  • Beskrivelse: Ønsker at det blir skiftet til pære som lyser på pumpehus Rinnabakken, Granli
    Gjermshusvn 39
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til GIVAS IKS med ønske om skifte av pære på pumpestasjonen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle