Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Heggebærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Heggebærvegen
  • Beskrivelse: Hei, Markøren for hump i vegen er tydeligvis blitt påkjørt og er bøyd og peker rett ut i vegbanen Videre er det et stort behov for kantslått i hele Langerudberget inkludert Tiurvegen Kratt og ugress hneger utover i vegbanene
    Heggebærvegen
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Vi skal se nærere på dette, men forhold som ikke medfører fare for trafikksikkerheten, må kanskje vente. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle