Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Homsjøvegen 150

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Homsjøvegen 150
  • Beskrivelse: Når skal dere "tenne" lysene innover i Sørroa?? Det er veldig mørkt innover her nå!!!
    Homsjøvegen 150
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Feil ble utbedret ved vedlikeholdsrunden nå i uke 38, 18.09. Gatelys skal være i orden nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle