Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tjernsbergsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tjernsbergsveg
  • Beskrivelse: Hele tjernsbergsveg er nå så hullete og fæl at enn ødelegger bilen sin ved å kjøre der.
    Tjernsbergsveg
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Vegen er høvlet, håper det ble bedre. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle