Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tråstavegen
  • Beskrivelse: Hull i veien i krysset storgata/tråstadvegen, såpass at det skader forstilling om man kommer litt skarpt i den svingen.
    Tråstavegen
  • Svar: Hei! Takk for henvendelesen, hullet er lappet! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle