Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tyriveien 5

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tyriveien 5
  • Beskrivelse: Mangler fortsatt lys i gatelykta i Tyriveien 5. Lampen ble svart i vinter og er det fortsatt. Håper de ansvarlige i kommunen tar en tur og setter inn ei ny pære.
    Tyriveien 5
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vedlikeholdsrunde skal tas i løpet av uke 43. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle