Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Glåmlia
  • Beskrivelse: Avkjørselen fra Vestre Solørveg til Nedre Skogveg i Glåmlia er full av dumper hull. Håper kommunen tar en runde og ser på veien og får rettet opp dette. Hvem har ansvar for skader som kan oppstå på bilene. Vi betaler tross alt for vedlikeholdet av veien Hilsen Solveig Hofossbråten
    Glåmlia
  • Svar: Hei! Vi er dessverre klar over at forholdene ikke er gode, men det er ikke prioritert tiltak på vegen i år. I henhold til trafikkreglene, skal enhver tilpasse farten etter forholdene. I tillegg er vegen regulert med 30 km/t. Derfor vil skader neppe bli refundert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle