Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røgdenvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Røgdenvegen
  • Beskrivelse: Etter uværet så fungerer ikke gatelyset fra Hokåsen brua og oppover mot bedehuset. Er det mulig å få dette fikset? Med mørkere tider i møte og barn på bussholdeplassen så hadde dette vært fint om ble prioritert
    Røgdenvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Årsaken til at veglyset har vært mørkt er vindfall over et luftstrekk. Deler av veglyset skal være på nå..fra Nybrua til Bedehuset. Mot Skakkland er det enda mørkt, her må det skiftes ut ca. 1 kilometer med kabel før veglyset blir i orden igjen. Arbeid med dette startet i går. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle