Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen i Lia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bregnevegen i Lia
  • Beskrivelse: Nå er det veldig lenge siden det har lyst i gatelampene i Bregnevegen. Kjekt med litt lys i høstmørke På forhånd takk Hilsen Kirsten
    Bregnevegen i Lia
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidisvia har ikke klart å få gjort dette i løpet av vedlikeholdsrunden nå i uke 38. Vi håper å få utbedret dette, mandag 22.09. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle