Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

eventyrstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: eventyrstien
  • Beskrivelse: Et gatelys mørkt langs veien i eventyrstien.
    eventyrstien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vedlikeholdsrunde skal tas i løpet av uke 43. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle