Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

O.A. Hexumsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: O.A. Hexumsveg
  • Beskrivelse: Gatelys vært borte lenge i O.A. Hexumsveg og stusslivegen
    O.A. Hexumsveg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Feil ble utbedret ved vedlikeholdsrunden nå i uke 38, 18.09. Gatelys skal være i orden nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle