Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr. Aamots vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Dr. Aamots vei
  • Beskrivelse: Manglet gatelys i hele Dr. Aamots vei i lengre tid - med åpne, usikrede grøfter hadde det vært greit med gatelys for å unngå ulykker.
    Dr. Aamots vei
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Feil ble utbedret ved vedlikeholdsrunden nå i uke 38, 17.09. Gatelys skal være i orden nå. Mvh Teknisk forvaltning Hei Fått melding om at det er fire mørke her enda...det var to slyng som gjorde at hele sonen var borte..men da var det enkeltpærer som var mørke også. Beklager. Disse enkeltpærene blir forsøkt skiftet i dag..dersom det ikke er en annen feil. Mvh Teknisk forvaltning ;
Se 20 siste saker eller alle