Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fiolbakken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fiolbakken
  • Beskrivelse: Asfalten har sunket i vegbanen så mye at understellet skraper i. Bilen med normal høyde. Det kommer også opp en stor stein i svingen ved Fiolbakken 24.
    Fiolbakken
  • Svar: Hei! Vi skal foreta befaring, men kan ikke love snarlige tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle