Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen/Lerkevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongevegen/Lerkevegen
  • Beskrivelse: Hull i vegen, krysset kongevegen/Lerkevegen
    Kongevegen/Lerkevegen
  • Svar: Hei! Vi har lappet hull i krysset Lerkevegen/Kongevegen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle