Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kurudvegen 2 - 6

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kurudvegen 2 - 6
  • Beskrivelse: Vil at dere tar en befaring nederst i Kurudvegen, Kongsvinger 2 - 6. Veldig dårlig vei - stor hull i asfalten som MÅ fikses.
    Kurudvegen 2 - 6
  • Svar: Hei! Håper dere syntes vegen ble bedre! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle