Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

kurudveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: kurudveien
  • Beskrivelse: denne veien er full av hull. snart umulig å kjøre denne veien. fint om dere legger noe i disse hullene
    kurudveien
  • Svar: Hei! Håper du syntes vegen ble bra! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle