Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kristinesgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.10.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kristinesgate
  • Beskrivelse: Det er enormt store huller i veien i hele Kristinesgate fra bingoen i Digerudveien til Sofiesgate. Hadde vært veldig fint om de som har ansvar for veien kan fylle hullene. Forstår at dere har mye å gjøre, da det er flere som har samme problemet.
    Kristinesgate
  • Svar: Hei! Tiltak vil bli vurdert før vinteren! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle