Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Barkvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.11.2014
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Barkvegen
  • Beskrivelse: GIVAS skal reparere avløp som ble ødelagt i januar. Når har dem tenkt å sette i gang? 3 parkeringsplasser er også ødelagt.
    Barkvegen
  • Svar: Hei, beklager at dette tok tid. Nå er det imidlertid både utført og vi har kvitterer også saken ut her. Takk for at du sier i fra. Mvh Jonas Dahl GIVAS
Se 20 siste saker eller alle