Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

konvallveien 1

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.08.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: konvallveien 1
  • Beskrivelse: Etter vannlekkasje i Konvallvn i fjor høst, mangler det fortsatt asfalt. Snart kommer snøen så kom så fort dere kan.
    konvallveien 1
  • Svar: Hei! Det er "utførende" som ansvarlig for å sette dette i stand etter seg. Vi skal be GIVAS ordne dette! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle