Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tuskinvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.08.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tuskinvegen
  • Beskrivelse: Kantklipp bør utføres langs vegen.
    Tuskinvegen
  • Svar: Hei! Vi har en del områder som blir prioritert før Tuskinnvegen. Men vi kommer etter hvert, om det er ille nok. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle