Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongeveien 137, 2211 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.08.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongeveien 137, 2211 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Problemstilling nr 1: Kongeveien forbi her er 30 sone. Dette blir ikke respektert av mange, farten forbi her er veldig høy! Det er ingen fartsdempere på denne strekningen, så vidt jeg vet den eneste 30 sone hvor det ikke er slike? Nr 2: i samme område er det et kumøkk, som løfter seg og smeller og klamrer hver gang noen kjører over dette. Lyden er kraftig for oss som bor nærmest dette. Jeg vil be om at kommunen/ involverte myndigheter tar dette opp. Jeg ønsker hjertelig velkommen til en befaring av disse objektene.
    Kongeveien 137, 2211 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Dette er dessverre ikke den eneste vegen med 30 km/t hvor det ikke er fartshumper. Vi noterer oss dette, og skal se hva vi får til, men kan ikke love noe i år. Med vennlig hilsen Teknisk forvatning
Se 20 siste saker eller alle