Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

snarevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.08.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: snarevegen
  • Beskrivelse: Det trengs sårt en runde med kantklipping langs snarevegen
    snarevegen
  • Svar: Hei! Snarevegen er dessverre litt nede på lista, og vil bli tatt dersm vi rekker over. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle