Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lierrasta

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.08.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Lierrasta
  • Beskrivelse: Gatelyset på Lierrasta har vært mørkt i flere uker. Blir det snart reparert?
    Lierrasta
  • Svar: Hei Dette er videreformidlet til Eidsiva energi AS og det skal ha blitt utbedret 23.07.14. Gatelyset skal nå være i orden igjen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle