Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Geitramsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.08.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Geitramsvegen
  • Beskrivelse: Hei, har dere mulighet for å komme å salte litt i Geitramsvegen? Det er mye anleggstrafikk i området og det blir ekstra mye støv på fine varme sommerdager :-)
    Geitramsvegen
  • Svar: Hei! Under utbyggingsperioden, er dette utbyggers ansvar. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle