Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Konduktørvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.11.2014
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Konduktørvegen
  • Beskrivelse: Sendte inn melding 26.05.14 om nedsunket asfalt i Konduktørvegen, mulig grunnet rørarbeidene som er utført der for noen år siden, men har ikke fått svar. Er dette sjekket ut, og hadde det vært mulighet for å legge litt asfalt i det nedsunkne partiet?
    Konduktørvegen
  • Svar: Takk for at du sier i fra! Vi la et nytt anlegg der og er klar over situasjonen. Vi har kjørt en TV inspeksjon og det er en lokal masseforskyving i grunnen. Det er under vurdering hva vi skal gjøre med dette. Mvh Jonas Dahl GIVAS
Se 20 siste saker eller alle