Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erling maulandsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.07.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Erling maulandsvei
  • Beskrivelse: Stort dypt hull midt i veien ved Erling maulandsvei 23. Flere biler har pungtert pga hullet. Bør utbedres snarest.
    Erling maulandsvei
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen! Hullet er nå lappet! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle