Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Strandpromenaden

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.08.2016
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Strandpromenaden
  • Beskrivelse: Nå må kommunen se å få vedlikeholdt strandpromenaden. Det gror igjen ned mot elva og man har snart ikke utsyn mot vannet, det kan da knapt kalles strandpromenade. I disse ferietider hvor vi muligens er så heldige å ha turister Ibsen så mener jeg at kommunen må ta sitt ansvar å gjøre noe med en av Kongsvingers perler. Her ferdes folk hele året, tilfalle døgnets tider. Da må det være oversiktlig og ryddig.
    Strandpromenaden
  • Svar: Beklager sent svar. Park og Idrettsavdelingen kjører kantslådd der 3 ganger pr år. Det blir også utført tynning og hogst der utenom klippesesongen. Mvh KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle