Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bekkefaret

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.07.2014
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Bekkefaret
  • Beskrivelse: Etter graving og oppsetting av nye lysstolper fra krysset ved Skrivervegen, er det store problemer med sluk som tetter seg. Vannet flommer over vegen i regnvær.Grøften burde vel vært oppfylt med min 16-32 masse, i stedet for finmassen som er brukt.Ser dere på/ordner dere dette?
    Bekkefaret
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen! Du har helt rett, det ville vært bedre med pukk. Vi skal se hva vi får til! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle