Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tajevegen 9 med flere

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.08.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tajevegen 9 med flere
  • Beskrivelse: Meldte feil på samme gatelys i fjor høst og saken ble nullstilt uten at det er utført noe. Det er flere gatelys i Tajevegen som har vært ute av drift i vinter. Kommunen betaler vel årlig avgift til Eidsiva uansett om gatelyset virker? Forstår det slik at kommunen ikke har driftsavtale med Eidsiva. Hvis ikke Eidsiva kan ta dette innen rimelig tid på oppdragsbasis, så kan vel en elektriker påta seg oppdraget?
    Tajevegen 9 med flere
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved neste vedlikeholdsrunde. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle